De Nationale Voorleesdagen
De mooiste momenten maak je samen met een voorleesboek

Voorlezen beleef je samen
Houd jij er ook zo van om voorgelezen te worden? Neem papa, mama, opa of oma mee naar de bieb, zoek een grote stapel (prenten)boeken uit, neem ze mee naar huis en (voor)lezen maar! Maak er samen een leuk, dagelijks ritueel van. Weet je niet welke boeken je wilt kiezen? Wij helpen je een handje. Kom tijdens De Nationale Voorleesdagen, van 25 januari tot en met 4 februari, naar mooie verhalen luisteren of leuke voorstellingen bekijken.

Maximiliaan Modderman geeft een feestje
Voorleestips

Voorlezen is belangrijk. Het is niet alleen een gezellig moment tussen jou en je kind maar het is ook belangrijk voor de taalontwikkeling. Heb je moeite met lezen? Vertel dan een verhaal en benoem wat je ziet. Onze Mediacoach Janneke geeft je in deze video wat leuke (voorlees)tips.

Muzikaal voorlezen
Theatervoorstelling: Kleur!
Loet viert feest

Voorlezen voor meertalige kinderen | National Read Aloud Days for multilingual children
We lezen, in samenwerking met het Heritage Language Education Network, het boek ‘Maximiliaan Modderman geeft een feestje’ voor in diverse talen. Come and join, there will be a reading of Maximiliaan Modderman Throws a Party in different languages: Chinese, Hungarian, Korean, Japanese, Polish, Turkish, Bulgarian, Ukrainian, Persian, English, Spanish, Romanian.

Prentenboeken Top 10
Maximiliaan Modderman geeft een feestje
Joukje Akveld
-
Deborah van de Leijgraaf
-
Bette Westera, Mies van Hout
-
Marijke ten Cate, Tjibbe Veldkamp
De eend die niet van water hield
Steve Small
-
Pieter Gaudesaboos
-
Yvonne Jagtenberg
-
Susanne Strasser
-
Marjoke Henrichs
Wat zegt de kleine krokodil op de crèche?
Eva Montanari


Zing mee
Kleuren maar!
